Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Uwspółcześniona Biblia Gdańska

    To nie "Nowa Biblia Gdańska", ale nasza stara Biblia Gdańska uwspółcześniona ! To nie "Nowe Przymierze", ale Nowy Testament w uwspółczesnionym języku polskim!

  • "Aby wasza wiara i nadzieja były w Bogu"

    1P 1,21

 
Podaruj dzieciom nadzieję!
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie wydania dwujęzycznego Nowego Testamentu. Jest to inicjatywa braci, którym głęboko na sercu leżą duchowe potrzeby młodzieży w Polsce. Celem tego wydania jest darmowe rozpowszechnianie egzemplarzy dwujęzycznego Nowego Testamentu w szkołach, aby połączyć naukę języka angielskiego z nadzieją ewangelii. Będzie to Nowy Testament w wersji polsko-angielskiej. Polskim tekstem będzie na pewno UBG, a tekstem angielskim będzie KJV. Postaramy się dodać mały słownik, aby pomóc czytelnikom zrozumieć trudne słowa.

Fundacja wyraziła zgodę na wykorzystanie, w celu druku takiego wydania, wszelkich darowizn, które będą oznaczone dopiskiem: "Druk NT polsko-angielski".

UWAGA: Darowizny muszą być wpłacone na konto Fundacji z tym właśnie dopiskiem.

 

 Wesprzyj projekt  na pomagam.pl

 

Potrzebna kwota: 30.000 zł.

Nakład: 3,000 szt.

Termin zakończenia zbiórki: 31.08.2019.

Jeśli w terminie do 31.08.2019r. nie uda się zebrać całej potrzebnej kwoty, Fundacja zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych środków na druk egzemplarzy NT UBG, przeznaczonych do darmowego rozpowszechniania.

Wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

NOWOŚCI

 

 Już wkrótce w sprzedaży UBG MP3