Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Uwspółcześniona Biblia Gdańska

    To nie "Nowa Biblia Gdańska", ale nasza stara Biblia Gdańska uwspółcześniona ! To nie "Nowe Przymierze", ale Nowy Testament w uwspółczesnionym języku polskim!

  • "Aby wasza wiara i nadzieja były w Bogu"

    1P 1,21

Nowe Testamenty z księgami Psalmów i Przysłów do darmowej dystrybucji

Tak jak informowaliśmy są to egzemplarze do bezpłatnego rozpowszechniania, wydane bez zysku drukarni i Fundacji. Musieliśmy jednak pokryć koszty logistyczne oraz zapłacić za papier. W związku z powyższymi kosztami prosimy osoby pragnące zamówić NT do bezpłatnego rozdawania o wpłatę jako darowiznę na cele statutowe kwoty 400 zł (+13 zł w wypadku wysyłki krajowej) za karton 93 szt.

Istnieje też możliwość wysłania 1/2 kartonu - 46 szt. za 220 zł +13 zł w wypadku wysyłki krajowej. Zachęcamy do zamawiania pełnych kartonów.

Wrota Nadziei

BGZ BNP Bank Paribas     73175000120000000032661599
W tytule prosimy wpisać  "Darowizna na cele statutowe"

Dokonując wpłaty lub zamawiając NT prosimy o wypełnienie formularza lub podanie kompletnych danych adresowych wraz z numerem tel. dla kuriera.

Bez powyższych kompletnych danych nie jesteśmy w stanie wysłać paczek.

Punkty odbioru osobistego :

Księgarnia Chrześcijańska Wspólnoty Ewangelicznej, ul. 3 Maja 21, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 815 10 64

Kościół Boży w Gdańsku ul. Do Studzienki 34 B   (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 508 575 934)

Toruń  -  Magazyn  Fundacji (prosimy o  kontakt mailowy hurt@wrotanadziei.org w celu uzgodnienia szczegółów)

Uwaga ! Przed odbiorem osobistym prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji i okazanie w punkcie odbioru.

 
Podaruj dzieciom nadzieję!
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie wydania dwujęzycznego Nowego Testamentu. Jest to inicjatywa braci, którym głęboko na sercu leżą duchowe potrzeby młodzieży w Polsce. Celem tego wydania jest darmowe rozpowszechnianie egzemplarzy dwujęzycznego Nowego Testamentu w szkołach, aby połączyć naukę języka angielskiego z nadzieją ewangelii. Będzie to Nowy Testament w wersji polsko-angielskiej. Polskim tekstem będzie na pewno UBG, a tekstem angielskim będzie KJV. Postaramy się dodać mały słownik, aby pomóc czytelnikom zrozumieć trudne słowa.

Fundacja wyraziła zgodę na wykorzystanie, w celu druku takiego wydania, wszelkich darowizn, które będą oznaczone dopiskiem: "Druk NT polsko-angielski".

UWAGA: Darowizny muszą być wpłacone na konto Fundacji z tym właśnie dopiskiem.

 

 Wesprzyj projekt  na pomagam.pl

 

Potrzebna kwota: 30.000 zł.

Nakład: 3,000 szt.

Termin zakończenia zbiórki: 31.08.2019.

Jeśli w terminie do 31.08.2019r. nie uda się zebrać całej potrzebnej kwoty, Fundacja zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych środków na druk egzemplarzy NT UBG, przeznaczonych do darmowego rozpowszechniania.

Wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

NOWOŚCI

 

 Już wkrótce w sprzedaży UBG MP3