Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Uwspółcześniona Biblia Gdańska

    To nie "Nowa Biblia Gdańska", ale nasza stara Biblia Gdańska uwspółcześniona ! To nie "Nowe Przymierze", ale Nowy Testament w uwspółczesnionym języku polskim!

  • "Aby wasza wiara i nadzieja były w Bogu"

    1P 1,21

Miło nam poinformować że Nowe Testamenty w jęz. ukraińskim są znowu dostępne.

Formularz zamówienia NT

https://forms.gle/T9UkJ1e9cbLLYgJf9

Więcej...

 

Ewangelia Jana oraz List do Rzymian

 

UWAGA !!! Chwilowo brak na stanie

Przewidywana dostawa 11 października 2023

Wysyłka zostanie wznowiona jak tylko otrzymamy te broszury.

 

Formularz zamówienia Ew Jana oraz Rzymian

https://forms.gle/FLHF2yLtS3SCpEVu7

Więcej...

Jakiś czas temu dotarł do nas pomysł na wydruk specjalnej edycji Biblii dla służb mundurowych. Z radością informujemy, że dzięki hojności wielu na ten konkretny cel, będziemy mogli wydrukować przynajmniej 25 000 takich Biblii, które planujemy rozdawać za darmo.

Będzie to cała Biblia UBG, format 140mm x 90mm, w oprawie skóropodobnej w kolorze moro. Taki rozmiar bez problemu zmieści się w kieszeniach munduru.

Mamy kilka próśb:

  1. Chcielibyśmy drukować jak najwięcej, więc jeśli pragniesz brać udział finansowy w tej inicjatywie, możesz przekazać Fundacji darowiznę z dopiskiem „Biblia dla służb mundurowych”.
  2. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w organizowaniu dystrybucji, a najlepiej takich, które mają możliwości lub doświadczenie w kontaktach z wojskiem lub policją. Bardzo prosimy o zwrotną informację, np. kto będzie mógł skontaktować się z kim, żeby kontakty się nie powtarzały.
  3. Poszukujemy dwóch miejsc, gdzie moglibyśmy magazynować kilkanaście palet przez jakiś okres czasu. Najlepiej w okolicach Torunia i na Śląsku. Nie wiemy na jak długo (może tylko 2-3 miesiące), ale to musi być miejsce suche. W związku z tym, że będzie to inicjatywa bez żadnych zysków, koszt takiego miejsca nie może być zbyt wysoki. Najlepiej, żeby to było bezpłatnie.

Wszelkie odpowiedzi lub pytania prosimy wysłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NOWOŚCI

 

UBG MP3

http://bibliaubg.pl/