Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Uwspółcześniona Biblia Gdańska

    To nie "Nowa Biblia Gdańska", ale nasza stara Biblia Gdańska uwspółcześniona ! To nie "Nowe Przymierze", ale Nowy Testament w uwspółczesnionym języku polskim!

  • "Aby wasza wiara i nadzieja były w Bogu"

    1P 1,21

Limitowana edycja Biblii UBG w formacie A4 (297 x 210 mm), duża czcionka. Możesz zakupić na :

https://sklep-wrotanadziei.org/25-biblie-a4       oraz     https://kupbiblie.pl/20-biblia-ubg-xxl-format-a4

Jakiś czas temu dotarł do nas pomysł na wydruk specjalnej edycji Biblii dla służb mundurowych. Z radością informujemy, że dzięki hojności wielu na ten konkretny cel, będziemy mogli wydrukować przynajmniej 25 000 takich Biblii, które planujemy rozdawać za darmo.

Będzie to cała Biblia UBG, format 140mm x 90mm, w oprawie skóropodobnej w kolorze moro. Taki rozmiar bez problemu zmieści się w kieszeniach munduru.

Mamy kilka próśb:

  1. Chcielibyśmy drukować jak najwięcej, więc jeśli pragniesz brać udział finansowy w tej inicjatywie, możesz przekazać Fundacji darowiznę z dopiskiem „Biblia dla służb mundurowych”.
  2. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w organizowaniu dystrybucji, a najlepiej takich, które mają możliwości lub doświadczenie w kontaktach z wojskiem lub policją. Bardzo prosimy o zwrotną informację, np. kto będzie mógł skontaktować się z kim, żeby kontakty się nie powtarzały.
  3. Poszukujemy dwóch miejsc, gdzie moglibyśmy magazynować kilkanaście palet przez jakiś okres czasu. Najlepiej w okolicach Torunia i na Śląsku. Nie wiemy na jak długo (może tylko 2-3 miesiące), ale to musi być miejsce suche. W związku z tym, że będzie to inicjatywa bez żadnych zysków, koszt takiego miejsca nie może być zbyt wysoki. Najlepiej, żeby to było bezpłatnie.

Wszelkie odpowiedzi lub pytania prosimy wysłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.